Czech Open Cup
CzechEnglishFrenchGermanPolishUkrainian

Všeobecné informace

Czech Open Cup je mezinárodní taneční soutěž pořádaná tanečním klubem Bene Dance Art Team a podporovaná SUT – Svazem Učitelů Tance ČR a WADF – World Artistic Dance Federation. Vznikla jako on-line soutěž v době Covidu v r. 2020.

Soutěží se v tancích latinskoamerických, karibských, contemporary, jazz dance, show dance a synchro dance, od kategorií dětí, juniorů, mládeže až po dospělé. Pořadatel BDAT od r. 1999 uspořádal plno tanečních soutěží pro tanečníky sólo, duo, párů i taneční skupin. Tuto soutěž COC stvořil v době Covidové pandemie jako on-line soutěže pro sóla/dua. V roce 2022 tyto soutěže spojil a vytvořil tak Czech Open Cup pro sóla/dua, týmy a družstva.

Srdečně vás zveme do nádherného prostředí Top Hotelu Praha, kde se uskuteční dva dny plné dechberoucích tanečních výkonů a to včetně soutěže v Para Dance ve spolupráci se Sportovním klubem vozíčkářů Praha a Czech Para Dance Sport. 
Podařilo se nám vytvořit jednu z velmi krásných tanečních soutěží v České republice. Soutěž se koná na konci sezóny a je tak jakýmsi vrcholem tanečního kalendáře, kam se sjedou nejlepší tanečníci z České republiky, Polska, Slovenska, Německa, Chorvatska, Maďarska, Řecka, Ukrajiny, atd…..

Czech Open Cup navštěvují známé tváře z řad vrcholových sportovců a umělců České republiky (olympionici, herci a tanečníci z pořadu StarDance).

V roce 2023 oslaví taneční klub BDAT dvacetčtyři let svého založení. Toto výročí se v rámci společenského večera oslaví.

bdat sut wadf nsa praha4 maestro grund Heller